PROGRAMA INTERNACIONAL
FILMETS Badalona Film Festival 2010 ha seleccionat 226 curtmetratges per la secció oficial competitiva.
134 pel·lícules de ficció, 65 pel·lícules d'animació, 11 pel·lícules experimentals i 16 documentals.
T'adjuntem un llistat amb totes les pel·lícules seleccionades amb els dies, hores i seus de projecció.
PROGRAMA INTERNACIONAL 1
Dissabte, 6 de novembre – 17.00 hores – Teatre Zorrilla
RODILLA
GAMUSINOS
RUMBO A PEOR
EEN KLEINE DUW
ASOMNIE
HISTOIRE À LA GOMME
BAD LYRICS
PROGRAMA INTERNACIONAL 2
Dissabte, 6 de novembre – 17.00 hores – Teatre El Círcol
LE MONDE DELIAN
SEXEGENARI
THE KEY
MAMA L’CHAIM
INCANTATIO
ONE GOAL
AFRICA STARTED
PROGRAMA INTERNACIONAL 3
Dissabte, 6 de novembre – 19.00 hores – Teatre El Círcol
CON SANDRA
UNA CARTA PER L’ANTONIO
KILKA MNIEJSZYCH WYGRANYCH
NID HEI CHO
LIVING ROOM
THE CARE FACTORY
NELLO’S
DARRERE EL MUR
PROGRAMA INTERNACIONAL 4 Manifest
Dissabte, 6 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
SACRIFIE(S)
GERMANY WÜRST
EL NEGRITO VIVE
ELS ANYS DEL SILENCI
NO PIRATES!
HELVETIN HYVÄÄ TYÖTÄ
PROGRAMA INTERNACIONAL 5
Dissabte, 6 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
IN COLD LOVE
THE KINEMATOGRAPH
DENTAL BREAKDOWN
GRANNY O’GRIMM’S SLEEPING BEAUTY
THE ROAD HME
FAUT QU’ON PARLE!
STRETCHING
THE ASTRONAUT ON THE ROOF
PARIS BY NIGHT OF THE LIVING DEAD
LA MAISON EN PETITS CUBES
KORSCHA
HOW I LEARNED TO LOVE RICHARD GERE
I WISH
PROGRAMA INTERNACIONAL 6 Golfa
Dissabte, 6 de novembre – 00.00 hores – Teatre El Círcol
SATAN, JESUS & ELVIS
ZIGURATE
SAM’S HOT DOGS
UNE PUTE ET UN POUSSIN
FISICO DA SPIAGGIA
REVISION
L’HOMME À GORDINI
UN 45 TOURS DE CHEVEU
PAPÁ WRESTING
DÉDALE 15’
FLASKER GIRL ON TOUR 14’
EDWARD’S 10’
PROGRAMA INTERNACIONAL 7 Infantil
Diumenge, 7 de novembre – 12.00 hores – Teatre Zorrilla
BERNIE AUTOMOBILISME
PIGEON IMPOSSIBLE
BOB
AMAZONIA
A POLE HOLE
WOLLMOND (KNITTED NIGHTS)
ELECTRIC CAR
HISTORIA DE UN CABALLITO AZUL
AEROFLIP
ALMA
FAIR TRADING
GREAT EXPECTATIONS
RUNAWAY
CLOUDY DAY
BERNIE WINDSURF
PROGRAMA INTERNACIONAL 8 Cinema i gastronomia: Suècia
Diumenge, 7 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
FISH
ATTACHED TO YOU
BIRTHDAY
GRANDMOTHER’S EYE
INCIDENT BY A BANK
PING PONG FOR SINGLES
SEEDS OF THE FALL
PROGRAMA INTERNACIONAL 9 Filmets Jove
Dilluns, 8 de novembre – 10.00 hores – Teatre Zorrilla
FORMIC
L’ARBITRO
SEIS CONTRA SEIS
JEAN-FRANÇOIS
PULP KITCHEN
PROGRAMA INTERNACIONAL 10 Filmets per la convivència
Dilluns, 8 de novembre – 17.00 hores – Teatre Zorrilla
BASKET BRONX
THE TEST
VIAJE DE IDA Y VUELTA
YANINDARA
MELTDOWN
LA AUTORIDAD
PANCHITO
PROGRAMA INTERNACIONAL 11 Filmets per la convivència
Dilluns, 8 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
URKA BURKA
ZAPAT0S
LA PELOTA DE FUTBOL
EL INMIGRANTE PERFECTO
VOLTERETA
CHIEF
L’AIDE AU RETOUR
PROGRAMA INTERNACIONAL 12
Dilluns, 8 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
EGGBABY
DEADLINE
PASSEIO DE DOMINGO
LE QUELOUNE
SPLITTING THE ATOM
TOSFERINA
BETTY B. & THE THE'S
GO TO SLEEP
EL TRATO
THE WAY TO MACONDO
PROGRAMA INTERNACIONAL 13 Filmets Jove
Dimarts, 9 de novembre – 10.00 hores – Teatre Zorrilla
IMPECABLE
VIEJOS PERDEDORES
3X3
THE LUV RACE
CABARET DE LA DERNIÈRE CHANCE
A BIKE RIDE
DISTRAXION
PROGRAMA INTERNACIONAL 14
Dimarts, 9 de novembre – 17.00 hores – Teatre Zorrilla
LAS PELOTAS
GOOD STUFF
HACE TIEMPO PASÓ UN FORASTERO
ERATESCAPE
EL BACHE
TRENING
THE SCENT DOES NOT BLOW AGAIN
GENIO Y FIGURA
PROGRAMA INTERNACIONAL 15
Dimarts, 9 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
L’ALTRE
TRAGÈDIE GROUICK
LE NÉGOCIANT
MR DR. CHAIN
LA FONTE DES NEIGES
CANICHE
LA NEIGE CACHE L’OMBRE DES FIGUIERS
PROGRAMA INTERNACIONAL 16
Dimarts, 9 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
DESCENTE
ALLONS-Y- ALONZO!
LOST OR FOUND
JAULAS
7:57 AM-PM
BEAST
ÇA VA, MINE DE RIEN
ENCOUNTER
PROGRAMA INTERNACIONAL 17 Filmets jove
Dimecres, 10 de novembre – 10.00 hores – Teatre Zorrilla
MUZORAMA
LES BESSONES DEL CARRER PONENT
EL SO DE L’ÀNIMA
TODO QUEDA EN FAMILIA
BUILDINGS
JUAN CON MIEDO
NOT EVEN DEATH
PROGRAMA INTERNACIONAL 18 Filmets jove
Dimecres, 10 de novembre – 10.00 hores – Teatre El Círcol
VARIETY
O PINTOR DE CEOS
HEY!
YURI LENNON'S LANDING ON PLANET ALPHA 46
PIVOT
CLICKS
PROGRAMA INTERNACIONAL 19
Dimecres, 10 de novembre – 17.00 hores – Teatre Zorrilla
MI AMIGO INVISIBLE
LA DAMA Y LA MUERTE
PROVIDENCE PARK
LAND OF THE HEADS
RUN GRANNY RUN
MATU
MAMA
LOST
ADIL E YUSUF
PROGRAMA INTERNACIONAL 20
Dimecres, 10 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
VIDEOGIOCO
SCHWESTER INES
DEUX VIEUX AMANTS
THE BOLEIA
WONDROUS WOMAN
GROBARI
VICENTA
PROGRAMA INTERNACIONAL 21
Dimecres, 10 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
VACSORA
TRAINBOMBING
E-PIGS
PROTOPARTÍCULAS
LA DIFUNTA CORREA
RE-END AND THE SEEMINGLY SYMBIOTIC SOCIETY
LA RÉVELATION
UN CAFÉ POUR L’AMÉRIQUE
DER VIERZEILER
PROGRAMA INTERNACIONAL 22 Filmets jove
Dijous, 11 de novembre – 10.00 hores – Teatre El Cícol
LADRONES DE MOTORES
MADAGASCAR, TRAVEL DIARY
HISTORIA DE UMBIGO
LA PARTITA LENTA
PROGRAMA INTERNACIONAL 23
Dijous, 11 de novembre – 17.00 hores – Teatre Zorrilla
THE INCIDENT AT TOWER 37
EMOZIONIERE
EFECTO DOMINÓ
LES ANGES DECHETS
CHANG JUAN
PERCORSO
LOVE
DROP DEAD!
PROGRAMA INTERNACIONAL 24
Dijous, 11 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
STILL LIFE
BIRDLAND
LE PETIT DRAGON
OUT OF THE BLUE
THE ADDICTION TRILOGY
DUST KID
COMMUNICATION... PRETTY IMPORTANT
HOOR
CLIMAX
CONTAINER
THE DRIVE
IDYLL
PROGRAMA INTERNACIONAL 25 Filmets jove
Divendres, 12 de novembre – 10.00 hores – Teatre El Círcol
EL CUIDADOR DE GATOS
THE TERRIBLE THING OF ALPHA-9!
LOST AND FOUND
LEGER PROBLÈME
PROGRAMA INTERNACIONAL 26
La mar de Filmets: Cinema de la mediterrània
Divendres, 12 de novembre – 19.00 hores – Teatre Zorrilla
CHORREO: LA GRAN BROMA DEL 2 A 6
MASTER PLAN
BARCELONA-VENECIA
MILA
DES ENFANTS DANS LES ARBRES
EXERCICI
PROGRAMA INTERNACIONAL 27
Divendres, 12 de novembre – 21.00 hores – Teatre Zorrilla
DOIDÓ LELÉ
THE GERMAN
LOGORAMA
MOORE STREET MASALA
ICH BIN’S HELMUT
PERPETUUM MOBILE
THE HOMOGENICS
HURLEMENT D’UN POISSON
TIMBER!
BAD MISTAKE
HARVEST MOON
VANITY PART
ROSY TAKES
EN GARDE!
BORN AND RAISED
PROGRAMA INTERNACIONAL 28
Dissabte, 13 de novembre – 16.00 hores – Teatre Zorrilla
DRIVING ÉLODIE
L’ESTRANEO
LES NAUFRAGES
HALIB IX-XITAN (HELL'S DESPITE)
WINDSCHIEF
RETOUR SIMPLE
STICK HOUSE
WEEK-END
VIKKO
KANAL
|